movnat = MOVEMENT iQ

- Osobní Trénink - 

Takže ses rozhodl, že chceš zjistit, čeho jsi schopný. Vítej ve světě jedinců, kteří berou zodpovědnost za svoje zdraví, fyzickou zdatnost a jdou příkladem druhým.   

  • Máš DISCIPLÍNU, TRPĚLIVOST, ODVAHU a ODHODLÁNÍ, ale jsi zahlcen množstvím informací ohledně cvičebních programů, nástrojů a nevíš, kde začít? Jsi na správné adrese.

  • Potřebuješ INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP, jsi zraněný, sportovně jednostranně založený a hledáš způsob, jak zlepšit svoji VÝKONNOST? Jsi připraven získat zpět svůj VŠESTRANNÝ POTENCIÁL? Máme pro tebe řešení.

  • Chceš získat zpět VYVÁŽENOST těla, nenechat se zmršit moderní dobou, mít opravdovou kondici a ne jen vypadat jako věšák na oblečení, cítit se dobře ve vlastní kůži a naučit se OVLÁDAT a POSLOUCHAT potřeby vlastního těla? Tak s tím ti taky pomůžeme.     


osobní trénink.jpg

MOVEMENT iQ

Životní přístup k dosažení svého potenciálu. Tento program vyžaduje rozvoj/equilibrium fitness komponentů - flexibility, síly, techniky, energetické kapacity, regenerace a inteligence pro poslouchání signálů vlastního těla a práci se strachem z neznámého.

Po úvodní konzultaci, kde zjistíme, jestli jsem vhodný trenér pro tvé požadavky, a jestli to myslíš vážně, přejdeme k diagnostice. Zde zjistíme, jak tvoje tělo funguje, reaguje, a společně určíme, jak nejlépe naplánovat trasu k dosažení tvého cíle a jak začít. Pak dohodneme frekvenci společných tréninků a pustíme se do práce.

Cena osobního tréninku + diagnostikA (za trénink - 90min.)

1200,-


20180917_091836.jpg


Možnost objednání Dárkového poukazu

MOVNAT ( Osobní trénink )  1200,-

Platba se provádí předem převodem na bankovní účet. Poukaz bude zaslán Českou poštou do 3 dnů od obdržení platby. V případě zájmu mne kontaktujte na revolmove@gmail.com nebo 702 276 011.

 * Pokud jste nenalezli odpověď na svoji otázku/požadavek ohledně osobního tréninku, tak mne kontaktujte prosím a pokusím se vám vyhovět.